Aggregatpakke Honda EU70is for autonom drift
Ikke på nettlager
Dette er en komplett aggregatpakke av beste kvalitet for autonom drift med Sunwind kraftpakker.
- Komplett pakke
- Svært høy kvalitet
- Lavt lydnivå og lav vekt
Inneholder:
- Aggregat Honda EU70is
- Eksosadapter/varmluft til Honda EU70
- Styringsboks autonom start/fjernstart
- Olje EU65is 1 liter
- Interface Victron
Type: GX 390 T2. Driftstid (timer- ved % belastning): 6,5/100 % - 12,2/50%. Lydnivå (db-A 7m): 52 -60.
Honda EU - en stille revolusjon som gir verden et stabilt spenningsnivå
HONDA - verdens ledende produsent av strømaggregater, kjennetegnes av høy kvalitet og en udiskutabel driftssikkerhet. Med EU-serien har Honda vært i front av utviklingen av inverterteknologi, som gir bedre driftsøkonomi og lavere vekt. Lavt lydnivå, lav vekt og meget miljøvennlig, gjør et EU-aggregat godt egnet til bruk i fritid, som hytte, båt og camping.
Microcomputer-kontrollert inverter
EU-modellene er verdens første aggregater med frekvensomformer som styres av en microcomputer. Rent praktisk betyr dette at et EU-aggregat leverer strøm av like høy og stabil kvalitet som den du får ut av stikkontakten hjemme, og kan derfor brukes til batteriladere og andre følsomme instrumenter. Dette muliggjør også parallellkobling av to like aggregater.
Frakt og returvilkår
Frakt
- Fraktfri levering ved henting hos et utleveringssted/Hyttesenter. Velg «klikk og hent i kassen».
- Frakt ved hjemlevering/post i butikk avhenger av vekt og hvor pakken skal sendes. Pakke i postkassen koster 99,- over hele landet. Større pakker koster fra 199,- avhengig av mål, vekt og postnummer. Velg hjemlevering i kassen for å se hva frakt blir hjem til deg.
Retur og angrerett
- Kjøperen kan angre kjøpet av varen etter angrerettlovens bestemmelser. Kjøperen må gi selger melding om bruk av angreretten innen 14 dager etter at varen, og angrerettsskjema er mottatt.
- Dersom du har hentet varen på et utleveringssted kan du levere varen tilbake på samme sted, dersom du har bestilt varen direkte fra Sunwind sendes den tilbake til Sunwind hovedlager.