Koketopp Wallas 1200D
Ikke på nettlager
Koketopp Wallas 1200DP er en moderne, keramisk koketopp med to soner. Kan benyttes med diesel eller biodiesel. Varmer opp raskere enn tidligere modeller!
- Svært effektiv varme
- Leveres med nytt avansert kontrollpanel som er enkelt å bruke og gir unik presisjon til matlagingen
- Kompakt størrelse gir god plass til øvrig matlaging
- Full kermaisk overflate er enkel å holde ren
- Lekkert design til din båt
- Koketopp med to soner.
Wallas 1200DP har to soner, den venstre sonen er for koking og den høyre for å putre på lavere temperaturer. Effekt på 1000 og 2200 watt. Wallas 1200DP er laget med en unik teknologi som gjør at den blir svært rask varm, det tar 10 minutter å koke opp 1 liter vann! Koketoppen har full keramisk overflate som både løfter designet og er enkel å holde ren.
Wallas 1200DP bygger maks 5 cm under benkeplaten og er luftkjølt så det er mulig å plassere den over et kjøleskap.
Nytt elegant kontrollpanel medfølger, gjør det mulig å styre matlagingen med bluetooth med perfekt presisjon! Dersom enheten er koblet til wifi kan den oppdateres og feilsøkes fra Wallas i Finland.
Frakt og returvilkår
Frakt
- Fraktfri levering ved henting hos et utleveringssted/Hyttesenter. Velg «klikk og hent i kassen».
- Frakt ved hjemlevering/post i butikk avhenger av vekt og hvor pakken skal sendes. Pakke i postkassen koster 99,- over hele landet. Større pakker koster fra 199,- avhengig av mål, vekt og postnummer. Velg hjemlevering i kassen for å se hva frakt blir hjem til deg.
Retur og angrerett
- Kjøperen kan angre kjøpet av varen etter angrerettlovens bestemmelser. Kjøperen må gi selger melding om bruk av angreretten innen 14 dager etter at varen, og angrerettsskjema er mottatt.
- Dersom du har hentet varen på et utleveringssted kan du levere varen tilbake på samme sted, dersom du har bestilt varen direkte fra Sunwind sendes den tilbake til Sunwind hovedlager.